Rota Sigorta Aracılık Hizmetleri; Fazilet, Nilay, Murat Akma kardeşler tarafından kurulmuştur. 2007 yılından bu yana Trafik Sigortası, Kasko Sigortası, Sağlık Sigortası, Ev ve İşyeri Sigortası, Bes Sigortası ve Seyahat Sağlık Sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

Anadolu (Eskişehir) Üniversitesi İşletme Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. 2007 yılında Allianz Sigorta A.Ş. bünyesinde kariyerine adım attı.

Rota Sigorta Aracılık Hizmetleri; Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 14 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Rota Sigorta Aracılık Hizmetleri yetkili acentesi olarak amacımız; Satış öncesi ve sonrası beklentileri saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

Sakarya - Adapazarı Allianz Sigorta Acentesi
Ada Rota Sigorta

Adres
Tığcılar Mah. Akça Sok. No:7 Adapazarı Sakarya

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.